Международные лагеря в Европе

Pavisam drīz iestāsies ilgi gaidītā vasara un vecāki jau ir sākuši domāt par to, kur nosūtīt bērnu 2020.gada vasarā. Lieliski, ja Jums vēl ir vecmāmiņa laukos, bet, ja nav, palīdzēs bērnu atpūtas nometnes. Pašlaik bērnu nometņu izvēle ir ļoti liela: starptautiskās, valodu, atveseļošanas, sporta, telšu, tūrisma un izklaides nometnes.
nometnes arzemes
Izvēloties vajadzētu ņemt vērā bērna vēlmes, ja viņam patīk kustība, horeogrāfija un dejas – tad viņam droši vien sirdij tuva būs dejošanas nometne pie jūras , ja bērnam patīk zirgi, tad viņam nebūs vienaldzīgas jāšanas sporta nometnes. Ja bērnam patīk piedzīvojumi, nakšņošana teltīs, braukt ar laivām, viņš būs sajūsmā par tūrisma nometni,  bet, ja bērns ir kā nemiera gars, viņam patīk aktīvs dzīvesveids, tad sporta nometnē pie jūras  viņš varēs izlādēties par visiem simts procentiem!

Bet varbūt Jūsu bērns redz sevi kino industrijā? Viņš būs sajūsmā par mediju nometni, jo programmā ietilpst: dzīva angļu valoda + praktiskas iemaņas televīzijas žurnālistikā, fotografēšanā, savas Interneta avīzes un TV šova izveidošanā. Nometne atrodas jūras krastā.
Ja bērnam ir problēmas ar lieko svaru, tad Jums droši vien ieinteresēs atveseļošanās nometne svara zaudēšanai pusaudžiem pie jūras Lietuvā (Palangā).
Bērnam un pusaudzim interesanta būtu vokālā nometne pie jūras Saulkrastos.
Video par nometni
Bet mēs, protams, iesakām izvēlēties atveseļošanās nometnes pie jūras, tāda nometne vienlaicīgi var būt arī valodu nometne.
Ja Jums interesē atveseļošanās nometnes, tad varbūt Jums interesēs atveseļošanās sanatorijas bērniem, kur var ne tikai atpūsties, bet arī uzlabot veselību.
Pēdējo 3 gadu laikā arvien populārākas kļūst starptautiskās nometnes Baltijā: Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.
Kāpēc? Jo tur ir:

 • mēreni laika apstākļi (labāk izvēlēties jūliju, ļoti silts, bet nav nogurdinoši karsti),
 • daudzās nometnēs galvenā saziņas valoda ir krievu valoda,
 • pieņemamas cenas,
 • laba kvalitāte (visas nometnes tiek rūpīgi pārbaudītas, pēc tam tiek izsniegta atļauja nometnes rīkošanai).
 • Baltijā ir droši!

Populārākās ir valodu nometnes ar valodas nesējiem no Lielbritānijas, tā ir brīnišķīga iespēja vasarā apgūt valodu, nebraucot uz ārzemēm.

Lūk, neliels nometņu apkopojums, kas var Jūs ieinteresēt:

Valodu/jāšanas nometne Jūrmalā
Jūrmalas pilsēta, Dubulti (pilsētas centrs)
Galvenā saziņas valoda – angļu valoda
Dalībnieku vecums 10 – 17 gadi

Valodu nometne Igaunijā
Kloogarannas pilsēta (45 km no Tallinas 250 metrus no pludmales)
Galvenā saziņas valoda – angļu valoda
Dalībnieku vecums 10 – 17 gadi

Starptautiskā angļu valodas nometne Latvijā
Atrašanās vieta – Saulkrasti (Baltijas jūras krastā)

Dalībnieku vecums – no 10 līdz 17 gadiem

Starptautiskās valodu nometnes Lietuvā

 

Bērnu un pusaudžu starptautisko atpūtas nometņu katalogs Eiropā

2019

Atveseļošanās nometne Polijā

Valodu nometnes Anglijā

Valodu nometne – tā ir ne tikai lieliska atpūta, daudz jaunu iepazīšanos, draugu, bet arī brīnišķīga iespēja uzlabot savas angļu valodas prasmes. Jūsu bērns nodarbosies pie profesionāliem pasniedzējiem, valodas nesējiem, tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka viņam būs ievērojams progress svešvalodas apguvē. Jaunieši pieskarsies Anglijas vēsturei un kultūrai.

Franču valodas nometne Francijā

Šo nometni Francijā ir vērts atzīmēt tāpēc, ka bērns varēs sajust visu viesmīlību, apmeklēt populārākās ievērojamās vietas, uzzināt daudz ko jaunu un interesantu par šo valsti. Kā arī uzlabot franču valodu. Tajā palīdzēs labi pasniedzēji, kuri vērsti uz rezultātu un vienmēr ir gatavi palīdzēt mācību procesā. Nometnē galvenais uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, bet tiek apgūta arī gramatika un lasīšana.

Valodu nometne Maltā

Valodu nometne Maltā atrodas gleznainā vietā ar lieliskiem dārziem. Mācību ēka – vēsturiska vieta, kas tika uzcelta 19. gadsimtā. Tā atrodas klusā rajonā, tāpēc nekas netraucēs mācīties angļu valodu. Bet studenti varēs viegli nokļūt līdz centram, burtiski 10 min., ejot ar kājām. Visas nodarbības notiek labi aprīkotās auditorijās, kurās ir Internets, kā arī visa nepieciešamā tehnika.

Valodu nometne Vācijā

Valodu nometne atrodas lieliskā Vācijas pilsētā Frankfurtē. Tādas atrašanās vietas priekšrocība ir tas, ka tieši šeit ir daudzas dažādu Eiropas uzņēmumu filiāles. Pati valodu skola atrodas praktiski pašā šīs pilsētas centrā, tāpēc ir viegli līdz tai nokļūt. Mācību process norit divos variantos – nelielās grupās vai arī pāros, kas ļauj pilnībā aizrauties ar vācu valodas mācīšanos.

Valodu un kalnu nometne Šveicē

Šī nometne nodrošina iespēju ne tikai uzlabot valodas zināšanas, bet arī lieliski atpūsties. No rītiem bērni var doties kalnos kopā ar kvalificētiem pavadoņiem, bet pa dienu un vakarā norit izklaides programma. Katru dienu tiek organizēti dažādi pasākumi, svētki un ekskursijas. Bērns pats var izvēlēties, kas viņam interesē. Pēc valodu nometnes apmeklēšanas Šveicē būs tikai pozitīvas emocijas un iespaidi.

Nometne Šveicē

Nometne – labākā vieta, kur iegūt jaunus paziņas, iegremdēties citas valsts kultūrā un spēļu formā apgūtu vēsturi, kā arī svešvalodu. Šeit neviens negarlaikosies, jo izklaides programma ir ļoti piesātināta ar daudz dažādiem pasākumiem. Tajā ietilpst arī dažādas izziņas ekskursijas pa Šveici. Jūsu bērns pēc nometnes apmeklēšanas Šveicē noteikti būs apmierināts.

Valodu nometnes Spānijā

Valodu nometne Spānijā saviem viesiem piedāvā divu svešvalodu apgūšanu, konkrēti angļu un spāņu valodas. Bet papildus mācību programmai bērni apmeklēs dažādus muzejus, kas palīdzēs labāk saprast un izpētīt Spāniju. Nometne atrodas gleznainā Marbellas pilsētā.

Bērnu un pusaudžu nometne Kanādā

Starptautiskā nometne Kanādā apvieno bērnus no visas pasaules. Izklaides programmā ietilpst daudz visdažādāko pasākumu un nodarbību, tādu, kā: smaiļošana, basketbols, futbols, ūdens batuts, klinšu kāpšana un daudz kas cits. Šeit vienkārši nav laika garlaikoties. Bērns pats var izvēlēties sirdij tuvu nodarbošanos.

Ja Jūs ieinteresēja viens vai vairāki piedāvātie varianti, tad rakstiet uz roditeljam.lv@gmail.com, un mēs nosūtīsim detalizētu informāciju uz elektronisko pastu.  Mēs ceram, ka Jūs varēsiet veikt pareizo izvēli, un Jūsu bērns pavadīs pašas jautrākās un neaizmirstamākās brīvdienas!

куда отправить ребенка летом отдыхать

Ja Jūs neatradāt Jums interesējošu nometni vai šaubāties par bērnu nometnes izvēli, Jūs varat aizpildīt tālāk esošo formu un mēs Jums palīdzēsim veikt pareizo izvēli!

Nometnes ārzemes.
“Holidays group”
+371 20460606

2 Comments

 1. Уважаемые Коллеги!
  У нас есть большая группа на Лето в Юрмале 2018, которые готовы уже приступить к оформлению и оплате лагеря на лето, но к сожалению на сайте мы не нашли лагерь, в котором возможно проживание с родителями, если у вас уже есть предложения будем рады их получить, а также информацию касательно на сколько человек полагается один взрослый.
  Заранее спасибо, очень ждем Вашего ответа.
  Анастасия

 2. Программа для взрослых
  Проживание на берегу Рижского залива и питание 4 раза в день
  Экскурсии совместно с детьми
  1) Босоногая тропа
  2) Шоколадный музей Пуре
  3) Терветский национальный парк
  4) Поездка в Ригу
  Все экскурсии и поездки за дополнительную плату.
  Можем организовать трансфер в Юрмалу на весь день с прогулкой.
  Посещение бассейна 25 метров на территории базы
  Ночная трасса (квест)
  Поход вдоль моря
  Доступны Футбольная, баскетбольная, волейбольная площадка.
  Можем организовать эстафеты, день спорта, соревнование по ориентированию
  Настольные игры, настольный теннис, бадминтон и др.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.