Angļu valodas vasaras brīvdienas Rīgā

Angļu valodas vasaras brīvdienas.
Ekskluzīvas programmas bērniem un pusaudžiem.
 
Programmas bērniem.

Angļu valoda vasaras brīvdienās. Pasaku angļu valoda. 10 pasakas 10 dienās.
03.06-14.06.2019.
Intensīvs kurss bērniem 5-6 un 7-9 gadu vecumā.
Labi zināms, ka pasakas bērniem vienmēr ir pozitīvu emociju avots, pasakas vislabāk atbilst bērnu vecuma īpatnībām, mācot svešvalodu, palīdz attīstīt atmiņu, domāšanu, uzmanību un bērna fantāziju.
Global Studio Language School metodiķi izstrādājuši patiešām aizraujošu kursu šai vasarai 5-6 un 7-9 gadus veciem bērniem “Learn English with fairy tales”.
Ar ko tad mēs nodarbosimies?
Klausīsimies un lasīsim (atkarībā no līmeņa) brāļu Grimmu un Hansa Kristiana Andesena brīnumainās pasakas.
Stāstīsim pasakas, izmantojot jaunos vārdus un apgūtās gramatiskās konstrukcijas.
Veidosim interesantus projektus par galvenajiem varoņiem un spēlēsim ainiņas no pasakām.
Priecāsimies par to, ka angļu valoda nav nesaprotamu vārdu un sarežģītu frazeoloģismu virkne, bet vesela pasaule – bīnumaina, pilna burvestībām un piedzīvojumiem.
Nodarbības notiks tikai angļu valodā.
Kursu vada jauns Global Studio Language School pasniedzējs ar starptautisku pieredzi, programmas “Learning English through Short Stories” autors.
Kursa norises laiks: 03.06-14.06.2019.
Nodarbību laiki: Pirmdiena – piektdiena no 13:45-14:45
Kursa cena: 98 eiro
2.
Angļu valoda bērniem 3-4 un 5-7 gadu vecumā. Mācāmies rotaļājoties. English+Crafts+Science.
English+Arts and Crafts+Science programma ļauj mazajiem “sajust” valodu ar kustīgu, jautru un aizraujošu spēļu palīdzību, ar spilgtām kartiņām, dziesmiņām, rotaļlietām, apkārtējiem priekšmetiem un parādībām.
Šajā vecumā bērni vēl ir aizņemti ar savām pasaules iepazīšanas darbībām un jebkura aktivitāte, kas nesagādā prieku, viņus garlaiko. Tieši tāpēc mēs daudz rotaļāsimies, smiesimies, salīdzināsim, apskatīsim attēlus, klausīsimies pasakas, sajauksim šķidrumus, veidosim no konfektēm taureņus, vērosim lielu vīngliemezi, un pat audzēsim tulpes.
Nodarbības Global Studio notiek TIKAI angļu valodā. Pie tam bērni šajā vecumā cilvēku, kurš ar viņiem runā angļu valodā, neuztver kā skolotāju. Viņiem tikai vajadzīgs angļu valodā runājošs rotaļu biedrs, kurš ar viņiem kopā jautri pavada laiku.
Mācīt bērniem angļu valodu šajā agrīnajā vecumā ir īpaša māksla.
Šajā vecumā skolotājs nevar piespiest bērnus darīt to, ko vēlas viņš. Tā vietā mūsu ar mazuļiem strādājošo pedagogu uzdevums ir iekļauties bērnu nodarbēs un darīt to visu angļu valodā, nepārejot uz dzimto valodu.
Nodarbības sastāv no trim blokiem pa 20 minūtēm (aizraujošā angļu valoda spēļu formā + māksla un angļu valoda + zinātne un angļu valoda).
Kursa norises laiks: jūnijs – augusts
Nodarbību laiki: 2 reizes nedēļā pa 60 minūtēm. Otrdiena/ceturtdiena vai pirmdiena/trešdiena no 18:30-19:30
Nodarbību cena: 64 eiro mēnesī (8 nodarbības)
Programmas pusaudžiem

Intensīvas angļu valodas nodarbības 10+ gadus veciem bērniem un pusaudžiem.
03.06-14.06.2019.
“Chat Non-Stop” + ”Grammar Booster” notiek profesionālu, ar starptautisku pieredzi bagātu Global Studio Language School pasniedzēju vadībā.
Galvenie kursa uzdevumi – mācīties uztvert informāciju ar dzirdi, papildināt vārdu krājumu, likvidēt valodas barjeru un palīdzēt bērnam gūt gandarījumu no tā, ka viņš RUNĀ angļu valodā un pielieto apgūto praksē. Apspriežamās tēmas būs ļoti dažādas (ceļojumi, kino, tehnoloģijas un ierīces, attiecības, piedzīvojumi) un noteikti izraisīs vētrainas diskusijas.
Un pārbaudīsim iegūtās zināšanas tūlīt, nodarbības laikā.
Kā? Mēs Skaipā sazināsimies ar jauniešiem no dažādām valstīm (o, cik daudz dažādu akcentu mēs dzirdēsim un cik daudz interesanta uzzināsim..) Būs jautri un arī efektīvi. To Jums garantējam!
Otrā Grammar Booster daļa domāta atkārtošanai, gramatisko formu nostiprināšanai un treniņam.
Grammar Booster – programma bērniem un pusaudžiem, kuri vēlas pareizi runāt un rakstīt angļu valodā. Mēs nedomājam Jūs baidīt ar gramatikas terminiem, norādēm, shēmām un citām gudrībām. Šis kurss notiek pieredzējuša Global Studio valodu skolas pasniedzēja vadībā, kuram ir Certificate in Teaching English Grammar no Canadian College of Educators, programma “saliks zināšanas pa plauktiņiem”un iemācīs aktīvi lietot praksē gramatiskās konstrukcijas.
Nodarbībās:
– modelēsim dažādas sadzīves sarunu situācijas
– strādāsim pāros un grupās
– veiksim radošus uzdevumus, spēlēsim komunikācijas spēles, diskutēsim
– mācīsimies valodas idiomas, kas palīdzēs dažādot runu
– fantazēsim, strādāsim radoši, ar izdomu
– skatīsimies mācību video angļu valodā – mācīsimies uztvert dzīvu runu angļu valodā, atcerēties un lietot piemērotā sadzīves situācijā
– klausīsimies dziesmas un skatīsimies seriālu un filmu fragmentus, ziņas, intervijas par atbilstošām tēmām, angļu valodu dabiskā vidē, mācīsimies izprast humoru, sarunu frāzes, izteicienus, meklēsim pazīstamas gramatiskās konstrukcijas dzīvā angļu valodā.
Kursa norises laiks: 03.06-14.06.2019.
Ilgums: 2 nedēļas (10 darba dienas)
Nodarbību dienas un laiki:
Group One – pirmd.- piektd. no 10:15-13:30 ( ar pārtraukumu – snack time)
Group Two – pirmd. – piektd. no 15:00-18:15 ( ar pārtraukumu – snack time)
Kursa cena: 196 eiro
Līdz kursa sākumam jāveic testēšana. Vietu skaits grupās ir ierobežots.

  1. One Smart Cookie

Īpaši izstrādāts angļu valodas kurss 10-16 gadus veciem bērniem, kuriem patīk lasīt, domāt un diskutēt.
Ieinteresēt bērnu par svešvalodu ir tas pats, kas norīt ziloni.
Tādēļ šī doma arī daudziem vecākiem šķiet visai nereāla. Un velti. Ir daudz paņēmienu, kuri palīdzēs bērnam apgūt angļu valodu jaunā veidā.
Global Studio Language School metodiķi izstrādājuši aizraujošu kursu One Smart Cookie angļu valodā, kurš domāts 10-16 gadus veciem bērniem, tas var aizraut un noturēt arī paša nemierīgākā bērna uzmanību.
10 dienu kurss sastāv no 2 nodarbību blokiem dienā:
– Let’s Read and Talk
– Let’s Watch and Talk
Ar ko mēs nodarbosimies?
– daudz lasīsim… ne tikai lasīsim, bet mēģināsim atklāt visdažādāko angļu un amerikāņu rakstnieku daiļdarbu noslēpumus – sākot no O. Henrija klasiskajiem stāstiem līdz mūsdienu literatūrai ar šausmu un fantāzijas elementiem.
– domāsim par lasāmo,
– lasot iedziļināsimies, jutīsim līdzi un domāsim, uzdosim sev jautājumus, prognozēsim tālāko sižeta virzību,
– pārdomāsim izlasīto pēc lasīšanas,
– pārrunāsim un diskutēsim,
– risināsim literāras mīklas,
– izdomāsim stāstus,
– vērosim cilvēkus, lai pēc tam tos pārvērstu literārajos varoņos.
Otrā nodarbības daļa patiks visiem bez izņēmuma, mēs vērosim labākās klasiskās un mūsdienu ekranizācijas oriģinālā angļu valodā, autentiskus video un dokumentālās filmas, kuras, mēs esam pārliecināti, izraisīs vētrainas diskusijas un pozitīvas emocijas!
Kursa norises laiks: 10.06-21.06.2019.
Nodarbību laiki: pirmd. – piektd. no 12:00-14:15 (ar pārtraukumu – snack time)
Līdz kursa sākumam nepieciešamas pārrunas.
Ilgums: 10 nodarbības
Kursa cena: 135 eiro
3.
Business Games 1 pusaudžiem – pieredzējušo Global Studio pasniedzēju izstrādāts īpašs kurss pasniegšanas un biznesa sfērā. Kurss domāts 11-14 gadus veciem pusaudžiem ar angļu valodas līmeni, kurš nav zemāks par A2.
Business Games – tās ir jauniešiem domātas finansu, menedžmenta, ekonomikas un mārketinga mācības spēļu veidā, pieejamā un izprotamā formā.
Nevar piespiest bērnu kļūt par biznesmeni, bet veidot uzņēmēja izpratni ir iespējams.
Nodarbības veidotas kā business cases risināšana, piedalīšanās darījumu spēlēs, teorētiskas un praktiskas informācijas apgūšana.
Grupai ir nodarbības katru dienu (2 akad. stundas), no kurām pirmo stundu audzēkņi apgūst materiālu, risina uzdevumus, spēlē darījumu spēles, bet otro stundu komandā strādā pie projekta.
Protams, vairākums mācību projektu neizvēršas reālā biznesā, taču kursa galvenais uzdevums nav veidot biznesa plānu. Galvenais ir veicināt uzņēmēja domāšanas veidošanos, iemācīt bērnam strādāt komandā un pieņemt lēmumus, kā arī uzlabot angļu valodas zināšanas, jo nodarbībās mēs daudz runāsim, strīdēsimies, diskutēsim, skatīsimies un apspriedīsim autentisku video materiālu.
Kursa norises laiks: 10 nodarbības no 10.06-21.06.2019.
Nodarbību laiks: katru darba dienu no 12:00-13:30
Kursa cena: 120 eiro
Līdz nodarbību sākumam jāveic testēšana.
roditeljam.lv@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.