Летний лагерь английского языка в Латвии 2018

Kurp nosūtīt bērnu vasarā Latvijā?
Mēs piedāvājam Jums angļu valodas vasaras nometni bērniem un pusaudžiem Saulkrastos!
English Summer Camp norise ir ieplānota no 2018. gada 23.07 līdz 2017. gada 4. augustam. Nometne ir lieliska iespēja lietderīgi pavadīt savas brīvdienas. Vienlaikus nevar teikt, ka bērns nemaz neatpūtīsies. Viņam netiks atņemtas pierastās spēles un citāda atpūta. Mācību centrs piedāvā piedalīties starptautiskajā vasaras nometnē bērniem un jauniešiem, kas atrodas Saulkrastos, Latvijas Vidzemes jūrmalā.
Piedaloties šajā programmā, bērni nometnē gūs ne vien neaizmirstamu pieredzi, bet arī iepazīsies ar bērniem no visas pasaules, sadraudzēties ar viņiem un uzlabos savas angļu valodas prasmes. Pirms jaunajā mācību gada sākuma tas būs vairāk nekā noderīgi.
EE camp (20)

Vispārīga informācija

Vecākiem ir svarīgi, ka viņu bērni attīstītos kopsolī ar laiku. Mūsdienu pasaulē vairs nav iespējams iztikt bez angļu valodas zināšanām. Tās ir noderīgas ne tikai kārtojot eksāmenus skola, bet arī universitātē, darbā un ceļošanā, ka arī savu hobiju uzturēšanā. Tādēļ tā ir patiesi unikāla iespēja sūtīt savus bērnus uz vasaras nometni mācīties angļu valodu.
Nometne ir paredzēts divu nedēļu intensīvs darbs ar valodu, ko mācīs skolotāji no Lielbritānijas un Latvijas. Nometne atrodas piekrastes kūrortpilsētā – Saulkrastos. Tajā uzņems bērnus no visas pasaules, tāpēc būs iespējams arī dalīties ar savu valodisko pieredzi.
Nometne atrodas skaistā, klusā vietā Rīgas jūras līča krastā. Tā atrodas kompleksā «Minhauzena Unda», un to ieskauj krāšņa dabu, arī priedes un rododendri. Viesnīca nosaukta par godu baronam Minhauzenam, kurš ir pazīstams ar saviem avantūriskajiem un neticamajiem piedzīvojumiem. Piecpadsmit kilometrus tālāk ir muzejs, kas ir veltīts Minhauzena dzīvei. Tas tiek uzskatīts par vienu no visvairāk apmeklētajām muzejiem Latvijā.
EE camp (2)
Tā ir lieliska vieta bērniem, kur pavadīt laiku vasarā. Tur bērns varēs atveseļoties, elpot tīru jūrmalas gaisu un atpūsties sava bērniem vecuma vidē. Vienlaikus nometnē notiks daudz interesantu aktivitāšu un pasākumu, ka arī, protams, intensīva angļu valodas apguve.
Jaunie un aktīvie skolotāji un konsultanti no Anglijas un Latvijas ātri palīdzēs iepazīties ar valodu un sākt runāt angliski. Iegūstot šādas zināšanas, var viegli sākt sazināties ar ārzemniekiem pienācīgā līmenī. Papildu angļu valodas nodarbībām, kas notiks katru dienu, bērni varēs piedalīties arī sporta, mākslas, drāmas un mūzikas pasākumos. Tur piedalīsies arī skolotāji un runās cits ar citu un bērniem angliski. Tādējādi visas zināšanas, ko bērni ieguvuši mācības, tiks pārbaudītas praksē, kas palīdzēs iegaumēt valodu. Dramatisko izrāžu un lomu spēlēs būs daudz vieglāk atbrīvoties no bailēm un sākt izmantot angļu valodu ikdienā. Pēc divām nedēļām notiks svinības par godu nometnes noslēgumam;
tad bērni varēs parādīt visu, ko viņi ir iemācījušies: iepazīstināt ar saviem mākslas darbiem, izrāžu un citiem grupu projektiem, pie kuriem viņi strādājuši kopš pirmās dienas nometnē.
EE camp (19)

Ekskursijas un citi pasākumi

Nometnes audzēkņiem ir priekšā pārsteidzoši pārgājieni Gaujas nacionālajā parkā, kas atrodas Siguldā. Viņi uzzinās leģendu par Turaidas pili, kas tur stāv kopš viduslaikiem un uzcelta 1214. gadā. Audzēkņi apmeklēs Gūtmaņa alu un Minhauzena muzeju.
Audzēkņus gaida daudz izklaižu, kā arī spēles un piedzīvojumi, kas ieinteresēs ne tikai vismazākos, bet arī pusaudžus. Pat Vecrīgas apmeklējums būs neparasts. Pastaigās ar bērniem no citām valstīm būs interesanti vēlreiz uzzināt jau zināmos vēsturiskos faktus un stāstus par mistiskiem noslēpumiem. Audzēkņi varēs ieiet suvenīru veikalos un saldumu bodītes, lai pārvestu mājās mazas dāvaniņas saviem vecākiem un draugiem. Bez tam viņi nobaudīs tradicionālos latviešu ēdienus restorānā “Lido”, un izklaidēsies lielā atrakciju centrā.
Katru vakaru bērniem tiks organizētas dažādas aktivitātes, kas paredzētas, lai paaugstinātu angļu valodas zināšanu līmeni. Visi pasākumi notiks kopā ar skolotājiem. Tās būs viktorīnas un konkursi, filmu skatīšanās, dejas, sporta sacensības un daudz kas cits. Paši aktīvākie un gudrākie varēs iegūt dāvanas un balvas.

Dalībnieku vecums

Nometnē pieņem bērnus vecumā no desmit līdz septiņpadsmit gadiem. Tie tiks sadalīti dažādās grupās saistībā ar viņu zināšanu līmeni angļu valodā: no pamata līdz augstākajam. Pēc tam, kad tiks iesniegts pieteikums, bērnam būs nepieciešams izpildīt testu, ar kuru noteiks prasmju līmeni. Grupā būs ne vairāk par piecpadsmit audzēkņiem.

Dzīvošana un ēšanas apstākļi

Visi audzēkņi dzīvos ērtā viesnīcā, kas atrodas kompleksā «Minhauzena Unda». Izmitināšana būs divvietīgās un trīsvietīgās istabas ar visām ērtībām. Visi nometnes audzēkņi un skolotāji dzīvos šajā viesnīcā, lai darbinieki varētu pienācīgi uzraudzīt bērnus un vienmēr sniegt viņiem nepieciešamo palīdzību.
оздоровительный лагерь на море
Kompleksā ir bērnu rotaļu un sporta laukums, kur bērni varēs izklaidēties, spēlējot sporta spēles. Tas būs gan futbols un volejbols, gan galda spēles un daudz kas cits. Ēdināšana notiks trīs reizes dienā. Tā notiks vietējā kafejnīcā, kas darbojas visu dienu.
оздоровительные лагеряна море

Iebraukšanas diena un reģistrācija

Nometne sāks darbu 2018. gada 23.07 un to pabeigs 2018. gada 4.08. Tādējādi kopumā nometnē bērni pavadīs trīspadsmit dienas un divpadsmit naktis. Šajā laikā tiks pasniegtas četrdesmit angļu valodas nodarbības akadēmiskās stundas garumā, un pat vairāk stundu saziņā starp dalībniekiem un skolotājiem, kas arī notiks angļu valodā.

Pieteikumu pieņemšana

Divu nedēļu nometnes programmas cena ir 870 euro. Šajā summā ir ietverta:

 • Mācīšanās skolotāju vadībā: 36 akadēmiskās un 36 praktisko nodarbību stundas
 • Mācību materiāli
 • Izmitināšana
 • Maltītes trīs reizes dienā
 • Audzēkņa novērtējums
 • Sertifikāts, kas tiek izsniegts bērnam pēc programmas beigām.

Papildu izmaksas ietver:

 • Audzēkņiem no Latvijas: kabatas nauda, un ceļa izmaksas tur un atpakaļ.

лагеря на море

Angļu valodas nometnes priekšrocības

Vasaras angļu valodas nometnē Latvijā bērni var piedalīties interesantās nodarbībās ar svešvalodas kā dzimtās valodas nesējiem, kā arī tiem ir iespēja lietot svešvalodu ikdienā. Visi pasniedzēji ir kvalificēti un pilni ar daudzām radošām idejām. Visi konsultanti runā angliski, kas ir galvenā saziņas valoda nometnē.
Katru dienu bērni piedalīsies programmu spēlēs, dažādās sporta un izklaides aktivitātes, kurās saņems jaukas balvas. Bērni dzīvos ērtā viesnīcā slavenajā kūrorta pilsētā. Viņiem ir ieplānoti daudzi interesanti ceļojumi, pārgājieni un ekskursijas uz Siguldu, Turaidas pili, Minhauzena muzeju, Rīgu un daudzviet citur. Turklāt Rīgā viņi varēs baudīt dažādas atrakcijas un apmeklēt veikaliņus.
EE camp (4)
Viena no galvenajām nometnes priekšrocībām ir tās atrašanās vietu. Dzīvot divas nedēļas krāšņā vietā, blakus priežu mežam un unikālu ainavu, mierā un komforta mācīties angļu valodu ar bērniem no visas pasaules, kas dotu bērniem neaizmirstamu pieredzi un zināšanas, paliks neaizmirstamā atmiņā.
EE camp (9)

  Lai pieteiktu bērnu nometnei, vai uzdod jautājumu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk:

  Jūsu Vārds, Uzvārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tālrunis

  Dalībnieka informācija:

  * Bērna Vārds

  * Bērna Uzvārds

  Jūsu ziņa:


  Saziņa pa tālruni +371 20460606 vai e-pastu: roditeljam.lv@gmail.com.
  Līdzīgi pasākumi:
  Vasaras valodu nometnes Jūrmalā
  Bērnu vasaras nometne pie jūas (Sauklrasti)
  tags:valodas nometne,veselības nometne pie jūras, angļu valodas apguves nometne jūrā, angļu valodas nometne Latvijā.
   

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.