Аниматор Ольга

animator Olga

Labdien,mājas lapas roditeljam.lv lasītājs. Šodien pie mums ciemos jautrs un provokatīvs animators Olga. Iepazīsimies ar Olgu tuvāk: uzzināsim kas viņa ir un ar ko nodarbojās.
Animators Olga organizē mūsu mīļiem mazuļiem neaizmirstamus bērnu svētkus.
Ko mums pastāstīja animators Olga par sevī:
Var teikt,ka visu mūžu strādāju ar bērniem-vienmēr rīkoju dažādus bērnu svētkus, spēles. Kā animatrors strādaju vienu gadu-pusgadu strādāju kompānijā Confest Group, kur es organizēju oriģinalus svētku programmas, piedalījos Ziemassvētku programmas organizācijā bērnudārzā «Bembi”. Šobrīd, strādāju kafejnīcā Lili un uz izbraukumiem. Vecāku atsauksmes vienmēr ir labas, jo viņi un bērni vienmēr paliek laimīgi.
Es strādāju ar 5 un ar 20 bērniem,ir pieredze strādāt ar lielu bērnu skaitu.

Jūs varat izvēlēties šādus personāžus:

  • ,,Peppija garzeķe,,-no 5 -10 gadiem.Īstā Peppija-Peppilota-Viktuālija-Rulgardina-Krisminta-Efroimsdottera-Garzeķe-tā pati, par kuru rakstīta pasaka. Peppija zin daudz stāstus,bērniem viņai ir dauz aktīvas un mierīgas spēles, un tāpāt naparasti pārsteigumi.

animator-pepi-dlinnyj-chulok
zakazatj-pepi-dlennyj-chulok

  • ,,Bugvīgā feja,,-no 4 -7 gadiem.Programma mazuļiem.Aktīvas un mierīgas spēles.

animator-volwebnaja-feja

  • ,,Pirāts,,-no 7-12 gadiem.Mīļākā zēnu un meiteņu programma. Aktīvas spēles-gatavojamie pirātu ,,kaujai,, un dodamies dārgumu meklēšanā.

piratskaja-vecherinka

  • ,,Gavajiešu ballīte,,-no 10-13 gadiem.Aktīvas,jautras un mūzikas spēles un konkursi,dažas no tiem ir spēles ar ūdeni (pēc vēlēšanas var bēz ūdens spēlēm).

16102012(217)

  • “Armija” – no 9- 13 gadiem. Šī programma ļoti patīk zēniem un meitenēm.Programma ar ļoti aktīvām spēlēm: karavīru sagatavošana: šķēršļu josla, ,,ievainoto,, glābšana,virves vilkšanā, ,,lēkšana ar izpletni,,. Lai veiktu šo programmu ir nepieciešama liela telpa vai āra teritorija.

фтшьфещк

  • ,,Ziepju burbuļi,,-tas nav lielo ziepju burbuļu šovs, pat mazi burbuļi, caur speciālām formām paliek neparasti un ļoti patīk bērniem.

Programmas maksa:

30 lati-1 stunda
40 lati -2 stundas
Cenā ietilpst:
Personāžs (,,Peppija garzeķe,, ,,Bugvīgā feja,, ,,Pirāts,, ,,Gavajiešu ballīte,, “Armija” ,,Ziepju burbuļi,,)
2 studas ,,Armija,, programma maksā 50-60 lati,atkarība no tā, kur notiks programma-cena ir atkarīga no attāluma no Rīgas. Olga var atbraukt arī ārpus Rīgas(piem. uz Jūsu vasarnīcu), tā kā dotai programmai nepieciešama liela telpa vai āra teritorija.
Programma ietver arī sagatavošanu “militāro zonu” – rotaslietas, rekvizītus ,,militārā stilā,,. Ja programma notiek Rīgā noteikti būs lētāk.
Programma ,,Gavaji,, arī maksā dārgāk-50 lati-2 stundas, 40-lati-1 stunda, jo šī programma sniedz sagatavošanas rotaslietas – svārki, ziedu vītnēs ap kaklu, aksesuārus, lai rotāt zāli.
Modelēšana no baloniem-figūriņas.

Pārsteigumi

Pārsteigumi no personāža-animators vienmēr ar pārsteigumiem, bērnam, kuram ir dzimšanas diena, tiek dota temetiska dāvana. Ja programma ir ,,Pirāts,, bērnam tiek dots piratu karogs (spilgts un skaists), kas vienmēr atgadinās par svētkiem. Meitenēm tas parasti ķekars baloniem vai konfekšu pušķis.Aktīvās spēles (protams, aktivitātes līmenis ir atkarīgs no bērnu vecuma,es strādāju ar bērniem no 4 gadiem) ar daudz dažādām rekvizītiem. Es izbraucu uz mājam, kafeinīcu.
Pārsteigumi (balvas) – dāvanas bērniem sacensībās – ir simboliski rotaļlietas, atslēgu piekariņi, kabatas lukturi. Bērniem patīk šādi pārsteigumi, jo tie ļoti spilgti, un ir kaut kas vairāk interesants nekā tikai konfektes. Vecāki var paši pirkt balvas, tad programma būs nedaudz lētāk. Šis jautājums ir apspriests personīgi ar animatoru. Par atsevišķu maksu (10 latu),piedāvāju dekorēšana ar baloniem un spilgtiem plakātem.
Olga strādā, galvenokārt Rīgā.
Bērnu ballītes notiek gan krievu valodā, kā arī latviešu valodā.
Lai pasūtīt animatoru, aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā. Ja Jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mums pa telefonu +371 20460606, un mēs, protams, Jums visu paskaidrosim. E-pasts roditeljam.lv@gmail.com.

Error: Contact form not found.

2 Comments

  1. Bil na prazdneke: mne ponravilos”. Ti tvoris c”udesa!
    Tvoi prazdniki, eto prazdnik dla” ljubogo rebenka!

  2. Пригласили на день рождения к дочке Пеппи Длинный Чулок. Пеппи превзошла все ожидания, как будто заказали Пеппи из настоящей сказки! 🙂 Понравились активные игры, интересные задания, сюрпризы и чудеса, которые Пеппи делала из шаров, не думала ранее, что такое возможно, детям и родителям очень понравились собачки, зайчики и другие фигурки. Дочка была очень счастлива!Спасибо, Пеппи! Надеюсь вы придёте к нам в гости ещё раз!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.