Частный детский сад монтессори в Юрмале

Jauns privātais bērnudārzs Montesori Jūrmalā! Un ne tikai – pirmā Montersori bērnu māja Jūrmalā. Tas nozīmē alternatīvu pieeju jūsu bērna izpausmēm, iedzimto spēju attīstīšanai.
Montersori pedagoģijas pamatpostulāts ir:
Pati būtiskākā Montersori metodes atšķirība no tradicionālās pedagoģijas ir tā, ka primārais ir katra bērna reālais attīstības līmenis un individuālās īpatnības, nevis vispār noteikta mācību programma par nepieciešamajām iemaņām konkrētā laika periodā. Liels individuālā darba īpatsvars un brīva tematikas izvēle ir noteicošie faktori tādu iemaņu attīstībā kā patstāvība, spēja pieņemt lēmumu, stabila pašapziņa, drošības sajūta, spēja iesākto padarīt līdz galam, nezaudējot koncentrēšanos, kārtības un secības mīlestība sākot ar lietām, beidzot ar savu iekšējo pasauli.
lagerj-dlja-samyh-malenkih-v-jurmale
 
Bērniem no Montersori grupām ir labas sociālās iemaņas, jo jaukta vecuma grupā tie iemācās sadzīvot ar dažādiem cilvēkiem,  ikdienā palīdzot pedagogiem rūpēties par grupas jaunākajiem bērniem, lielākie iemācās būt pacietīgi, iejūtīgi un uzmanīgi.
чем занять ребенка в Юрмале
Mēs atrodamies: Jūrmala ( Asari).
Esam privāta pirmsskolas izglītības iestāde Jūrmalā ar reģistrācijas Nr.2901802874.
montersori частный детсий сад в Юрмале
Privātais bērnudārzs jūrmalā Montessori aicina pieteikt bērnus no 1, 5 gadiem līdz 6 gadiem uz brīvajām vietām pirmsskolā.

Dalības maksa – 730 eur/mēn.

Jūrmālas, Bābītes, Kekavas, Marupes domes izglītības kultūras līdzfinansējums.
Radošā vasaras dienas nometne bērniem Jūrmalā 2016
Piedāvājums nav aktuāls!

Error: Contact form not found.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.