Детский летний клуб в Риге

Aicinām bērnus vecumā no 7 līdz 13 gadiem apmeklēt saturīga brīvā laika bērnu klubu “Detvora” Rīgā. Kopumā būs vairākas tematiskās maiņas. Jūs varat iekārtot savu bērnu maiņā ar viņam interesantu tematiku vai tādā, uz kādu viņam ir tieksme. 

Maiņas
9.-13. jūlijs. “Ēdiens un viss par to”. Mācām bērniem veselīga uztura pamatus. Iesakām, kādus pārtikas produktus vēlams ēst skolā. Rīkosim kulinārijas stundas jaunajiem pavāriem.

16.-20. jūlijs. “Poliglots”. Paskaidrojam bērniem, kāpēc jāmācās svešvalodas, kādēļ tas nepieciešams. Mācām pareizas un ātras apguves metodiku mājas apstākļos.
23.-27. jūlijs. “Naudas pasaule”. Šī tēma iemācīs bērniem pareizi sadalīt kabatas naudu. Iepazīstinās ar vispārējām tās sadales likumsakarībām.

 30.-3. augusts. “Aizraujošā aritmētika”. Bērni atrisinās dažādas grūti risināmas mīklas, mācīsies ātri rēķināt, piedalīsies dažādos konkursos, kas attīsta matemātisko domāšanu.
13.-17.  augusts. “Tu un laiks”. Iemācīsim bērniem galvenos laika menedžmenta noteikumus, kas nepieciešami viņu vecumā.
20.-24. augusts. “Pareiza runa”. Veiksim apmācību, kas saistīta ar pareizu savu domu izteikšanu. Iemācīsim skaisti runāt latviešu un angļu valodā.
27.-31. augusts. Sagatavošana skolas nodarbībām. Pastāstīsim bērniem daudzus interesantus faktus. Izbrīvējiet savu laiku un sarīkojiet bērnam aizraujošu nedēļas atpūtu. Cenā iekļauta pusdienu tējas dzeršana ar gardiem un svaigiem cepumiem.
Darba laiks no 9:00 līdz 15:00. Panāksim pretim vecākiem, kuriem jāaizkavējas.
Maiņas cena – 80 eiro (5 darba dienas).
Saziņas valoda – bilingvāli (krievu un latviešu valoda).
Ja Jums interesē bērnu vasaras klubs Rīgā, atstājiet pieteikumu zemāk un mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.
Informācija novicojušies, aktuālo informāciju meklējiet šeit : nometnes Rīgā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.