Детское кафе в Риге

Kurš vecāks nav sapņojis uzdāvināt bērnam neaizmirstamus, neparastus, aizraujošus svētkus, atstājot viņa sirdī prieku un skaistumu, dāvājot pasaku un burvību, ļaujot ienirt nezināmās maģijas pasaulē. Un kā to izdarīt ar saviem spēkiem. Tieši tad palīgā nāk”. Brīnišķīgā bērnu kafejnīca neatstās bērnus vienaldzīgus, iepriecinās pieaugušos un nodrošinās lielisku jebkādu svinību svinēšanu.
Kafejnīcas programma un ēdienkarte
Programmu daudzveidība dažāda vecuma bērniem – no paša mazākā līdz pieaugušam – ņemot vērā visas nianses, īpatnības un prasības, lieliska un daudzveidīga ēdienkarte, labvēlīgas cenas, piedāvāto scenāriju izcilība un dziļums iekaros jūsu sirdis uz visiem laikiem.
Individuāla pieeja katram bērnam, ņemot vērā vecāku vēlmes, aizraujot ziņkārīgos un nemierīgos bērnus ar iespaidīgiem kostīmiem un žilbinošu animatoru spēli. Daudzu gadu darba pieredze garantē kvalitāti un godprātību.
Bērnu kafejnīca Rīgā jūsu uzmanībai piedāvā:
lielas spēļu zāles bērniem, ar visiem iespējamiem kalniņiem un izklaidēm;
nepārspējamu un aizraujošu šovu, kurā piedalās dažādi pasaku personāži sniegto izstrādāto programmu ietvaros;
garšīgus un svaigus konditorejas izstrādājumus, daudzveidīgu ēdienkarti dažādiem vecumiem;
atsevišķu bāru pieaugušajiem ar iespēju vērot svētku norisi;
komfortablu gaisotni un lielisku klimatu.
Ņemot vērā visas vēlmes saistībā ar ēdienu, kafejnīcas organizatori ir sastādījuši atsevišķas banketu ēdienkartes pieaugušajiem un bērniem.
Tā pieaugušajiem tiek piedāvāti dažādi gaļas, zivju, siera un augļu asorti, groziņi ar garšīgiem salātiem, garneļu pastēti un sarkanajiem ikriem, plates, sviestmaizes un dažādi salāti. Izvēloties ēdienus, neviens nepaliks bez ievērības.
Bērniem kafejnīca piedāvā: gaļas vai dārzeņu plati, karstos ēdienus (nepārspēta frī kartupeļu kombinācijā ar cīsiņiem, kečupu un dārzeņiem), kā arī saldo galdu, kas jūsu acuraugus neatstās vienaldzīgus.
Ir vērts apmeklēt!
Ir vietas, kuras ne tikai ir vērts apmeklēt, bet vēlamies tur atgriezties atkal un atkal. Tieši tāda vieta ir bērnu kafejnīca. Mīlestība pret bērniem caurvij ikvienu sīkumu, rūpes redzamas katrā detaļā. Atvedot šurp bērnu, jūs ne tikai organizējat viņam svētkus, bet dāvināt veselu iespaidu kaleidoskopu, milzum daudz sajūsmas un nemainīgu prieka un jautrības sajūtu.

Roditeljam.lv@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.