Конкурс для мам и детей

Mājas lapa vecākiem un mazuļiem ” Roditeljam.lv” kopā ar bērnu un jauniešu attistības un kultūras centru “Art-Perspective” sagatavoja Jums konkursu  ,,Bērnu pasākumi,,

 Konkursa mērķis

Mājas lapa  roditeljam.lv , izveidoda tiem,kas meklē informāciju par pasākumiem,sporta sekcijām un attistības centriem mammām un mazuļiem. Li atrastu vairāk informācijas tiek pasludināts konkurss mammām,pateicoties kuram var atrast vairāk vietas,kurus apmaklēs mammas ar mazuļiem.

Pastāstiet mums visiem kādus bērnu pasākumus,sporta sekcijas un bērnu studijas Jūs apmeklējāt pedējā laikā ar savu mazuli un vinnējiet interesantu balvu.

Neazmirsiet dalīties ar savu viedokli vai Jums un Jūsu mazulim tas patika.Mums un mammām,kuras  meklē jaunas sekcijas un bērnu pasākumus ļoti svarīgs Jūsu viedoklis.Tas var būt gan pozitīvas,gan negativas atsauksmes.

Jūs arī varat pievienot foto un video failus.

Konkursa noteikumi

  • Jums vajag pievienoties mūsu gruppai odnoklassnikos , ieteikt feisbuka mājaslapu vai pievienoties draugiem.lv.
  • Komentāros atrakstīties par piedalīšanās
  • Ja Jums ir savs blogs,tad jums ir nepieciešams pievienot informāciju par konkursu, kā arī ievietot rakstu ar stāstu par to, kā jūs pavadīt savu laiku kopā ar savu mazuli

Ja jums nav blogu, savu vēsturi, jūs varat sūtīt e-pastu uz innasablinska@gmail.com, vai aizpildiet formu zemāk. Un mēs ievietot savu rakstu savā vietnē.

Balvas

Mūsu konkurss ir atbalstījusi bērnu un jauniešu centrs kultūra «Art-Perspective», kas nodarbojas ar radošās spējas attistību.

Radīšana-tas ir tas,kas bīd uz priekšu,rada,maina un izlabo cilvēka vidi.Mūsu centrā Jūs atradīsiet radošās studijas jebkurai gaumei bērniem un pieaugušajiem.

Un nodrošināja šādu balvu: [share-locker locker_id=”ba72af346a5a2a909″ theme=”blue” message=”Share this page to unlock this content!” facebook=”true” likeurl=”CURRENT” google=”true” googleurl=”CURRENT” tweet=”true” tweettext=”” tweeturl=”CURRENT” follow=”true” linkedin=”true” linkedinurl=”CURRENT”][/share-locker]

Uzvarētājs tiks izvēlēts, balsojot.Balsošana sāksies no 7.maijā. Kurš gūs vislielāko balsu skaitu, saņems balvu.

Informatīvie atbalstītāji

Ikvienu, kurš ievietojis saiti uz šo konkursu, mēs pievienosim par mūsu informācijas sponsoru. Mēs būsim pateicīgi visiem, kas mūs atbalstīja.

Datumi

Konkurss notiks no 8 aprīļa – 6 maijā.

Balsošana notiks 1-6 maijam.

Uzvarētājs tiks paziņots 7.maijā.

 Papildus  informācija:
Par visiem jautājumiem, var sazināties pa e-pastu innasablinska@gmail.com.
Veiksmi Jums visiem, un pateicamies visiem par  atbalstu mūsu konkursā.
Pavadiet  laiku kopā ar saviem bērniem uz labi  un jautri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.