Приглашаем детей и взрослых в Новый Интерактивный детский развлекательный центр “#childspace” для всей семьи!

#childspace – tas ir unikāls interaktīvais centrs, kas ideāli der gan bērniem, gan arī pieaugušiem. Jo mēs piedāvājam milzīgu izklaižu klāstu visai ģimenei! Interaktīvās un attīstošās spēles, simulatori, kā arī interesantas nodarbības mūsu mazajiem viesiem.
Pie mums jūs varat garšīgi paēst “Home Cafe”, kur mūsu pavāri katru dienu lutina viesus ar aromātiskām picām un dažādiem desertiem. #childspace var pavadīt privātos pasākumus, organizēt bērnu dzimšanas dienu vai krāšņu banketu. Varam organizēt arī tematiskas praktiskas nodarbības un meistarklases. Viss ir atkarīgs tikai no jūsu fantāzijas un vēlmēm! Piemēram, pie mums ir norobežota rotaļu vieta pašiem mazākajiem apmeklētājiem (1-6 g.v.): ar mīkstu paklāju klāts laukumiņš, kurā var droši un viegli rāpot, spert pirmos soļus, mierīgi paspēlēties vai atlaisties kopā ar mammu vai tēti uz mīkstās grīdas. Turpat blakus arī bumbiņu baseins, mīksta šķēršļu josla un mazuļiem atbilstošas rotaļlietas. Tā ir ideāla vieta mazuļu un māmiņu kopā sanākšanām, lai kopā ar bērnu iekārtotos uz mīkstā matrača un izbaudītu laiku kompānijā.
Lielu būvējamo kluču stūrītis ļauj bērniem bez lielām pūlēm uzmeistarot savas izfantazētās celtnes. Šeit azartā krīt gan bērni, gan vecāki – izbaudiet būvēšanas prieku kopā!
чем заняться с детьми в Риге
#childspace hits – Kinect! Tā ir laba iespēja izlādēties un labi pavadīt laiku, kurā rezultāts ir atkarīgs no tā, cik ātri skrien un augstu lec, tad tā ir arī laba un interesanta sportiska slodze. Vairumā patlaban pieejamo spēļu gan pietiek tikai ar roku, kāju un ķermeņa kustībām, taču arī tā ir vingrošana, kurā pašam vai kopā ar kādu draugu ir interesanti piedalīties, bet apkārtējiem – jautri noskatīties. Kinect spēles pēc būtības ir ļoti vienkāršas, un droši var iztikt bez biezajām skaidrojošajām pamācību grāmatiņām. Viss tāpat ir saprotams, turklāt pirms katras spēles Xbox pastāsta, kas un kā būs jādara, lai vēlamās kustības tiktu atainotas arī uz TV ekrāna.
Priekš aizņemtiem vecākiem ir iespēja atstāt savus bērnus auklītes uzraudzībā vai pēc skolas pagarinātā grupā pie pieredzējuša pedagoga.

Mēs arī organizējam ekskursija skolēnu grupām vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Ekskursijā ietilpst: meistarklase un iespējas izmēģināt visas interaktīvas spēles.

Un tā ir tikai maza daļa no aktivitātēm! Viss interesantākais pie mums ciemos! Interaktīvais centrs “#childspace” – tā ir vieta, kur viesiem nekad nebūs garlaicīgi!
Centrs ir slēgts. Aktuāla informācija par Rīgu šeit.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.