Международный летний лагерь английского языка с британскими преподавателями в Латвии 2018

no 23. jūlija līdz 4. augustam, 2018

Vai vēlaties, lai Jūsu bērns vasaras brīvlaiku pavada jēgpilni, taču nezaudē tik dārgo atpūtas laiku, kuru var izbaudīt vienīgi bērnībā un pusaudža gados? Mācību centrs šajā vasarā piedāvā tieši to, ko Jūs meklējat – bērnu un jauniešu angļu valodas vasaras nometni Saulkrastos!

Ļaujiet savam bērnam iegūt spilgtus iespaidus un piedzīvojumus, jaunus draugus no dažādām valstīm, kā arī uzlabot savas angļu valodas zināšanas tieši pirms jaunā mācību gada sākuma!

EE_foto3 

PAR NOMETNI 

2018. gada vasarā Jūsu bērnam tiek piedāvāta unikāla iespēja pavadīt divas neaizmirstamas nedēļas starptautiskā vasaras nometnē ar interesantām angļu valodas nodarbībām, ko vadīs radoši pasniedzēji no Lielbritānijas un Latvijas. Nometnē, kas norisināsies vienā no Latvijas pazīstamākajām kūrortpilsētām, Saulkrastos, piedalīsies bērni un jaunieši no dažādām pasaules valstīm, ne tikai no Latvijas.

Nometne norisināsies skaistā, klusā un drošā vietā, vienā no populārākajām Latvijas kūrortpilsētām – Saulkrastos, atpūtas kompleksā „Minhauzena Unda”, ko ieskauj priežu audzes un krāšņi rododendru krūmi. Atpūtas komplekss „Minhauzena Unda” nosaukts par godu baronam Minhauzenam – avantūristam, kurš slavu ieguvis, pateicoties savām dēkām un piedzīvojumiem. Minhauzena muzejs, kas vēsta par dēkainā barona dzīvi, atrodas vien 15 km attālumā no atpūtas kompleksa un ir viens no apmeklētākajiem muzejiem Latvijā.

Šajā vasarā Jūsu bērns varēs ne tikai interesanti un ar zinātkāri apgūt angļu valodu, bet arī izbaudīt aktīvu atpūtu Rīgas jūras līča piekrastes priežu mežu svaigajā gaisā.

Jaunu un atraktīvu Lielbritānijas un Latvijas pasniedzēju vadībā, bērniem būs iespēja apgūt „īstenu angļu valodu” – tieši tādu, kādā runā Lielbritānijas iedzīvotāji, kā arī gūt pārliecību par saviem spēkiem, risinot dažādas sadzīves situācijas angļu valodā, tādējādi papildinot savu dzīves pieredzi ar jauniem iespaidiem. Valodas nodarbības norisināsies ne tikai tradicionālajā veidā, mācoties klasē, bet arī izmantojot dažādas atraktīvas aktivitātes, piemēram, sports, māksla, teātris un mūzika. Pasniedzēji kopā ar bērniem piedalīsies dažādās ārpus nodarbību aktivitātēs, kas norisināsies angļu valodā, tādējādi pielietojot praksē iepriekš iegūtās akadēmiskās valodas zināšanas. Teatrāli uzvedumi un lomu spēles palīdzēs bērniem viegli pārvarēt valodas barjeru.

Nometnes noslēguma pasākumā dalībniekiem būs iespēja demonstrēt gan savus sasniegumus valodas apguvē, gan arī savus talantus. Ar projektiem, kuru rezultātus bērni demonstrēs nometnes noslēguma pasākumā, viņi būs strādājuši jau kopš pirmās pasākuma dienas!

IZKLAIDES PASĀKUMI UN EKSKURSIJAS

Nometnes dalībniekiem būs iespēja doties aizraujošās pastaigās pa Gaujas Nacionālā parka teritoriju Siguldā, iepazīt leģendām apvīto Turaidas viduslaiku pili, kas celta jau 1214. gadā, apmeklēt Gūtmaņa alu, kā arī piedalīties daudzos citos piedzīvojumos! 

EE_foto4

Vai Jums šķiet, ka labi pazīstat savas valsts galvaspilsētu, Rīgu? Dosimies kopā aizraujošās ekskursijās pa pilsētu un to pārbaudīsim! Kopā ar dalībniekiem no citām valstīm, kājām izstaigāsim vecpilsētu, uzzināsim daudz jaunu un mistisku vēstures notikumu, kas saistīti ar senajiem pilsētas mūriem. Būs iespēja arī apmeklēt suvenīru veikaliņus un saldumu veikalu „Laima”, nobaudīt tradicionālo Latvijas virtuvi krastmalā esošajā restorānā „LIDO”, kā arī izpriecāties izklaides parkā atpūtas centra teritorijā.

Katras dienas beigās dalībniekus sagaida dažādas aktivitātes angļu valodā, ko organizēs nometnes vadītāji kopā ar valodas pasniedzējiem – viktorīnas, priekšnesumi, konkursi, filmu vakari, deju nodarbības un sporta sacensības.  

EE_foto1

Visaktīvākos un atraktīvākos dalībniekus gaidīs pārsteigumu balvas!

VECUMA GRUPAS
Dalībnieku vecums: no 10 līdz 17 gadiem.

Nometnes dalībnieki tiks sadalīti grupās, ņemot vērā viņu angļu valodas zināšanu līmeni (no Beginner līdz Upper-Intermediate). Pēc pieteikuma iesniegšanas dalībai nometnē, bērniem būs jāveic valodas zināšanu pārbaude, lai noteiktu viņiem visatbilstošāko valodas grupu. Maksimālais bērnu skaits grupā – līdz 15.

DZĪVOŠANA UN ĒDINĀŠANA

Nometnes dalībnieki dzīvos mājīgā viesnīcā, kas atrodas atpūtas kompleksa „Minhauzena Unda” teritorijā. Visas viesnīcas istabiņas ir aprīkotas ar visām ērtībām, katrā no tām dzīvos 2-3 cilvēki. Nometnes darbinieki un pasniedzēji dzīvos tajā pašā viesnīcā, tādējādi nodrošinot atbalstu bērniem jebkurā situācijā 24 stundas diennaktī. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas arī bērnu rotaļu un sporta laukumi, kur dalībniekiem būs iespēja spēlēt futbolu, volejbolu, galda spēles, kā arī jautri pavadīt laiku kopā ar jauniegūtajiem draugiem.

лагерь английского на море 2017

Ēdināšana nometnē tiek nodrošināta 3 reizes dienā tieši kompleksa teritorijā esošajā kafejnīcā. Nometnes ēdienkarti tiek sastādīta balstoties uz veselīga uztura pamatprincipiem. Tāpat, nometnes teritorijā esošā mājīgā kafejnīca noteiktās stundās ver durvis nometnes dalībniekiem, lai bērniem būtu iespēja iegādāties papildus dzērienus, saldējumu vai kādu našķi.   

 

NORISES LAIKS:

no 23. jūlija līdz 4. augustam, 2018.

12 dienu laikā (12 dienas un 11 naktis) tiks pasniegtas 36 akadēmiskās stundas angļu valodas nodarbību un vairāk nekā 36 stundas aktīvas praktiskās komunikācijas dalībnieku un nometnes pasniedzēju starpā.

PIETEIKUMU PIEŅEMŠANA – LĪDZ 2018. GADA 1. JŪLIJAM!

 EE_foto5

Nometnes maksa par 2 nedēļām – 840 EUR

Cenā iekļauts:

 • valodas apmācība (36 akadēmiskās + 36 praktiskās stundas);

 • mācību materiāli;

 • izmitināšana un trīsreizēja ēdināšana;

 • ekskursijas;

 • izklaides un sporta aktivitātes;

 • dalībnieku uzraudzība;

 • nometnes t-krekls vai cepurīte;

 • Pasniedzēju un aktivitāšu vadītāju atzinums;

 • sertifikāts par kursa pabeigšanu.

 • vīzas ielūguma vēstule (ja nepieciešams).   

Papildus izmaksas:

 • transfērs uz nometni un atpakaļ;

 • apdrošināšana;

 • vīzas izmaksas (ja nepieciešams);

 • kabatas nauda;

 • vīzas ielūguma vēstule (ja nepieciešams).

Kāpēc izvēlēties angļu valodas vasaras nometni Latvijā?

 • Dalībnieki varēs piedalīties atraktīvā apmācību programmā un apgūt valodu ne tikai teorētiski, bet mācīsies to pielietot arī praksē.

 • Ar dalībniekiem strādās jauni un radoši angļu valodas pasniedzēji un audzinātāji no Lielbritānijas un Latvijas (kas pārvalda angļu, latviešu un krievu valodas). Nometnes galvenā saziņas valoda – angļu.

 • Katru dienu dalībniekus sagaida spēles, sporta un izklaides programma un aizraujošas valodu nodarbības, kā arī konkursi un lieliskas balvas!

 • Dzīvošana tiek nodrošināta mājīgā viesnīcā slavenā dēkaiņa barona Minhauzena iemīļotajā vietā un vienā no Latvijas populārākajām kūrortpilsētām – Saulkrastos.

 • Doties ekskursijās uz skaistākajām apkārtnes vietām – Siguldu, Turaidas pils kompleksu, barona Minhauzena muzeju, kā arī doties apskatīt Rīgas vecpilsētu no pavisam citāda skatupunkta kā to redzam ikdienā.

 • Iespēja apmeklēt aktīvās izklaides parku ar daudzveidīgām atrakcijām visiem vecumiem, kā arī atpūtas centru un restorānu „Lido” Rīgā.

 • Ne mazāk svarīga ir nometnes piedāvātā vienreizējā iespēja baudīt svaigu piejūras vēju un priežu mežu attīrītu gaisu un radoši pavadīt daļu sava vasaras brīvlaika!

  EE_foto

WE BRING BRITAIN! YOU BRING TALENT!

Sīkāku informāciju par nometni, kā arī pieteikt savu dalību Jūs varat aizpildot formu zemāk, vai zvanot pa tālruni 20460606 vai rakstot e-pastu roditeljam.lv@gmail.com

 

  Lai pieteiktu bērnu nometnei, vai uzdod jautājumu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk:

  Jūsu Vārds, Uzvārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tālrunis

  Dalībnieka informācija:

  * Bērna Vārds

  * Bērna Uzvārds

  Jūsu ziņa:

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.