Детский лагерь по плаванию на море 2019

Organizējiet savam bērnam atpūtu pie jūras vasaras peldēšanas nometnē pie jūras. Šeit viņš saņems pozitīvas emocijas, iegūs daudz jaunus draugus. Norises galvenais mērķis – peldēšanas pamata tehniku apmācība un uzvedības uz ūdens iemaņu attīstība.
Īpatnības
Vasaras nometnes dalībniekiem organizatori piedāvā šādus apstākļus:

 1. Komfortabli dzīvošanas apstākļi. Bērnus izmitina vienas vai divu istabu apartamentos no 2 līdz 4 cilvēkiem. Numuru aprīkoti ar visām nepieciešamām ērtībām: dušas kabīni, tualeti un izlietni. Telpās katru dienu veic mitro uzkopšanu, sistemātiski maina gultasveļu.
 2. Pilnīgu drošību. Teritorija ierobežota ar iežogojumu. Bērni tiek pastāvīgi pieskatīti. Nometni atstāj tikai vadītāju un pedagogu uzraudzībā. Kompleksā visu diennakti strādā medpunkts. Nometnes vadība ir noslēgusi līgumu ar vietējo slimnīcu bērnu ārstēšanai ārkārtas gadījumos.
 3. Komfortabla un droša pludmale. Tā atrodas 2 minūšu gājiena attālumā no nometnes. Peldēšanās zona iežogota ar aizsargtīklu. Izvēlētā jūras daļa nav dziļa. Pludmali pastāvīgi uzkopj un seko ūdens tīrībai.
 4. Attīstīta infrastruktūra. Teritorija aizņem 10 hektārus, izveidota kā parks. Šeit var redzēt unikālas koku sugas. Teritorijā izvietoti laukumi sporta nodarbībām, kā arī futbola, volejbola un tenisa laukums. Kompleksa ēkās ir aktu zāle, telpas galda tenisa spēlei. Viena no nometnes galvenajām priekšrocībām – 3 celiņu slēgtā baseina pieejamība.
 5. Pilnvērtīga ēdināšana piecas reizes. Ēdiens tiek gatavots savā kompleksa ēdnīcā, kas ir gatava apkalpot 625 bērnus un personālu.

https://p.pform.net/b/iZQO4EUGGPvBwhahDdDg7t1jWGKsaqakqE3byEsJPvzEXvlkVxQ3-uhF5vbVKfFWEnXyXKtnGv0qic5uV-fM7g,, Programma krievu un latviešu valodā.
Norises periods: 2019. gada 2. – 12. jūnijs.
Cena 350 eiro. Pieejama agrā rezervēšana.
Ja Jūs ieinteresēja vasaras peldēšanas nometne pie jūras, tad aizpildiet tālāk esošo veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
Nometnes Latvijā 2020

  Lai pieteiktu bērnu nometnei, vai uzdod jautājumu, aizpildiet formu, kas atrodas zemāk:

  Jūsu Vārds, Uzvārds (obligāts)

  Jūsu e-pasts (obligāts)

  Tālrunis

  Dalībnieka informācija:

  * Bērna Vārds

  * Bērna Uzvārds

  Maiņa

  Jūsu ziņa:


  roditeljam.lv@gmail.com

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.