Международный лагерь английского языка в Паланге (Литва)

Starptautiskā angļu valodas nometne Palangā (Lietuva)
Organisma stiprināšana, spēka un izturības attīstība harmoniskā apvienojumā ar angļu valodas apguvi – tas viss iespējams bērnu vasaras nometnē Palangā iCamp Lithuania. Daudz pozitīvu emociju, kas iegūtas vasaras brīvlaikā mūsu nometnē, jaunajā mācību gadā dos spēku un pārliecību bērniem vecumā no 7 līdz 16 gadiem.
Mācību programma
Pēc ierašanās iCamp Lithuania bērni tiek iedalīti vecuma grupās. Tas nepieciešams produktīvai angļu valodas apguvei atbilstoši zināšanu līmenim. Katra grupa nodarbojas saskaņā ar speciāli izstrādātu programmu:

  1. English With Harry Potter. Programma 7-12 gadus veciem bērniem. Angļu valodas apguve cieši savijas ar pasaulē zināmās filmu sērijas par Hariju Poteru sižetu. Apguves shēma paredz bērniem stimulēt vēlēšanos attīstīt starppersonu komunikāciju svešvalodā, pilnveidot gramatiku un vārdu krājuma paplašināšanu. Pozitīvu rezultātu garantē pieredzējuši pedagogi no Lietuvas, tuvākām un tālākām ārzemēm, kuri savā profesionālajā darbībā izmanto mūsdienu metodikas.
  2. English With Famous People. Programma 13-16 gadus veciem bērniem. Tā balstīta uz slavenu personību biogrāfiju izpēti. Galvenais uzdevums – attīstīt kritisko domāšanu, domu izklāsta iemaņas angļu valodā loģiskā secībā, prasmi pamatot un argumentēt tēzes. Ne mazāk svarīga nozīme ir publiskas uzstāšanās apguvei.

Priekšrocības
Ja jūs savus bērnus iekārtosiet iCamp Lithuania, viņiem būs šādas priekšrocības:

  • pilnīgu drošību garantē pastāvīga bērnu pieskatīšana;
  • bērna radošā potenciāla attīstība;
  • angļu valodas zināšanu līmeņa paaugstināšana;
  • personālam tiek organizētas papildu apmācības vecumposmu psiholoģijas un fizioloģijas jomā, tāpēc pedagogi var atrast kopīgu valodu ar jebkuru bērnu;
  • komfortabla dzīvošana 2-3 vietu numuros viesu mājā;
  • 4 sabalansētas ēdienreizes dienā.

 
Maiņas 2018
Ierašanās datums:
01.07.2018. – 14.07.2018.
15.07.2018. – 28.07.2018.
 
Cena – 740 eiro.
Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērns vasaras brīvlaikā ne tikai lieliski atpūstos, bet arī paaugstinātu angļu valodas zināšanu līmeni – vērsieties vasaras valodu nometnē iCamp Lithuania.
Ja šī nometne Jūs ieinteresēja, aizpildiet formu zemāk vai uzdodiet jautājumu nometnes organizatoriem.
roditeljam.lv@gmail.com
Lasiet arī:

  • starptautiskās nometnes Eiropā
  • bērnu vasaras nometnes Lietuvā

 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.