Летние КАНИКУЛЫ по-АНГЛИЙСКИ

Starptautiskā svešvalodu skola aicina pavadīt vasaru ne tikai interesanti, bet arī lietderīgi!Kādēļ nepieciešams mācīties vasarā?
Vasarā skolēni aizmirst gandrīz ceturtdaļu mācību gada laikā uzkrāto zināšanu . Šai parādībai ir pat savs zinātniskais nosaukums – Summer Slide efekts. Ja bērni brīvlaikā nerunā svešvalodā, viņiem ir grūti adaptēties mācību gada sākumā, un mācību gada sākumā viņi tērē vairāk laika aizmirsto prasmju atjaunošanai.
Nodarbības Britu vasaras skolā  pie pieredzējušiem pasniedzējiem, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, ļaus bērniem nostiprināt un uzlabot zināšanas, pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru un lieliski pavadīt laiku.  Mācību programma ir tāda pati kā IH vasaras skolās ārzemēs. Nodarbību laikā runā tikai angliski, akcentējot bērnu komunikatīvās, radošās un līdera īpašības.
Britu vasaras skola strādā no š.g. 4. jūnija Rīgā un Jūrmalā un aicina bērnus vecumā no 3 līdz 16 gadiem uz interaktīvo angļu valodas kursu!
летний лагерь в Греции
Paši mazākie skolēni zīmēs, meistaros, dziedās, skaitīs, lasīs. Un to visu – jā, jā, nebrīnieties! – viņi darīs, sarunājoties angliski! Minimālais vecums – 3 gadi. Maksa no 13,98 EUR nedēļā, nodarbības notiek 2 reizes nedēļā.
Programmas vecākiem bērniem, 12 – 16gadi, veidota, ievērojot vecumposma intereses. Skolēni dosies aizraujošos ceļojumos pa dažādām mūsu planētas vietām, ceļā iepazīstot daudzveidīgas angliski runājošo tautu kultūras un tradīcijas! Maksa no  25,20 EUR nedēļā, nodarbības 2 reizes nedēļā.
Angļu valodas brīvlaiks ārzemēs
piedāvā piedāvā grupu braucienus uz labākajām Anglijas un Grieķijas vasaras nometnēm bērniem vecumā no  10 līdz 17 gadiem.
nometne Griekijā
Starptautiskā nometne Grieķijā
Jau vairākus gadus aicina bērnus uz leģendu un pasaulē labāko pludmaļu valsti uz starptautisko bērnu nometni. Nometne atrodas Kasandras pussalas dabas parka teritorijā, kristāltīrās Egejas jūras krastā. Pateicoties sporta, izklaides un mācību programmas kombinācijai, skolēni pilnveido savas saziņas iemaņas ar vienaudžiem no dažādām valstīm un mācās angļu valodu pie pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda. Varam droši apgalvot – tā būs lietderīga un notikumiem piesātināta vasara ar atpūtu pludmalē, radošu atmosfēru un jautrām nodarbībām valodas skolā!
Izbraukšana grupā 8. un 15. jūnijā uz 2 vai 3 ned., cena no 945 EUR, programma „viss iekļauts”.
Ceļo un mācies Anglijā!
Pats ātrākais un vienkāršākais veids apgūt valodu – mācies to valstī, kur šajā valodā runā!
летний лагерь в Англии
Viens no visdrošākajiem partneriem International Summer School (ISC) vasaras skola, kura darbojas uz privātās koledžas Haileybury College bāzes. 17 sadarbības gadu laikā nav bijis neviens bērns, kurš būtu neapmierināts ar braucienu. Daudzi atgriežas ISC katru gadu un atved līdzi savus draugus, jo zina, ka viss – mācības, ēdināšana un atpūta – būs visaugstākajā līmenī! Izbraukšana grupā 23. jūlijā, programma „viss iekļauts”.
Uzdāviniet bērnam lietderīgu un piesātinātu vasaru!
Piedāvājums nav aktuāls. Valodu nometnes meklējiet šeit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.