Развлекательный летний лагерь

Iedomājieties sev mazu klusu pussaliņu, pazudušo starp gleznainām Latvijas ainavām. Simtgadīgas egles, pa kuriem lēkā maziņas pūkainas vāverītes, sakoptas pļaviņas un kristāli tīrs ezers. Tieši tādā vietā atrodas mūsu sporta vasaras nometne .
Mūsu nometnes teritorijā atrodas ēdnīca, meistarklašu zāle, daudz dažādu sporta laukumu (futbola, basketbola, volejbola laukumi un tenisa korts), pirts un 12 divstāvu mājiņas ar visām ērtībām – tualeti, dušām un virtuvi. Tā ir ideāla vieta atpūtai bērniem no 7 līdz 16 gadiem.
P1010456
Izmitināšana mājiņās notiek pēc vecuma kategorijas, zēni un meitenes dzīvo atsevišķi. Katra mājiņa dzīvo vadītājs, kurš vēro, lai viss notiktu pēc nometnes grafika. Mēs piedāvājam ēdināšanu 5 reizes dienā, ikdienas peldēšanu ezerā (tai skaitā ar ūdens riteņiem un piepūšamo slidkalniņu) un daudzveidīgu programmu.
Silmaci_3
Katra diena sākas no 15-minūšu rīta rosmes labam garastāvoklim, bet pēc tām notiek pats interesantākais:
Meistarklases. Sūtot bērnu mūsu nometnē, esiet gatavi, ka viņš atgriezīsies ar veselu kaudzi pašdarinātu dāvanu. Bērnu nometnes Belochka programma iekļauj 10 interesantas meistarklases – no ziepju gatavošanas līdz mājas cepumiem.
Sporta spēles. Pateicoties lielai sporta laukumu izvēlei, katrs bērns varēs atrast sev to, kas viņam būs pa prātam. Mūsu programma iekļauj kā sporta spēles, tā arī neparastas sacensības (piemēram, Olimpiskas spēles). Laba laika apstākļos sporta spēlēm un peldēšanai mēs veltam 2,5 stundas.
Žurnālistikas pulciņš. Katrs bērns varēs pabūt par žurnālistiem un piedalīties nometnes žurnāla kolektīva veidošanā. Katru dienu pēc pusdienām visas grupas mācīsies kā pareizi vadīt intervijas, rakstīt reportāžas un rakstus par visu, kas notiek apkārt. Daļa no bērniem atbildīs par vizuālo noformējumu – zīmēs ilustrācijas un apstās mirkļus ar fotoaparāta palīdzību. Nometnes beigās bērni varēs lejupielādēt žurnālu (pdf-formātā) no mūsu mājaslapas un izbaudīt savas jaunrades galīgo rezultātu.
Izklaides pasākumi. Nometnes programma paredz ikdienas aktivitātes: kustīgas un intelektuālas spēlēs, konkursus un jautras ballītes. Mūsu pasākumi patiks gan meitenēm, gan zēniem – apslēptas mantas meklēšana, maskarāde, “Minūte slavas”, pikniki, masku fotosesijas un daudz kas cits.
Mūsu nometnes teritorija – īsta karaliste ar savu valūtu. Par katru veiksmīgi izpildītu uzdevumu vai uzvaru konkursos bērni saņems monētas, kuras varēs iztērēt Atvadu tirdziņā pēdējā dienā.
Nometnes laikā mēs rakstīsim blogu, kurā Jūs varēsiet izlasīt atskaites par katru pavadītu dienu un paskatīties fotogrāfijas no pasākumiem.
Maiņas ilgums 13 dienas – no 13. līdz 25. jūlijam.
Dalības maksa – 290 eiro.
Nometnes vieta – atpūtas bāze “Silmači” (105 km no Rīgas). Mēs organizējam autobusu līdz nometnei un atpakaļ.
Mēs padomājām arī par mammiņām ar bērniem līdz 6 g.v. – speciāli viņiem, tajā paša laikā, mēs rīkojam ģimenes nometni. Tā ir lieliska iespēja izbēgt no pilsētas uz svaigo gaisu un pavadīt laiku ar savu mazuli!
silmaci10
DETSIJ-LAGERJ-DOMIK
Mēs piedāvājam 2 maiņas (6 dienas):
• no 13. līdz 18. jūlijam,
• no 19. līdz 24. jūlijam.
Dzīvošana – viesnīcā nometnes teritorijā. Mēs piedāvājam 2-vietīgus un 3-vietīgus numurus. Tāda veidā, mūsu ģimenes nometnē vat atpūsties māte (vai tētis) ar vienu vai diviem bērniņiem, vai māte, tētis un bērns.
Gan vecākiem, gan bērniem mēs piedāvājam ēdināšanu 5 reizes dienā un bērnu stūrīti, kur mazuļi varēs zīmēt un spēlēt kopā ar pedagogu no bērnu studijas “Es-pats.lv”. Visas maiņas garumā vecāki ar bērniem varēs brīvi pārvietoties nometnes teritorijā, peldēties, sauļoties, izmantot šūpoles un sporta laukumus.
SEMEJNIJ-LAGERJ-2-mestnij-nomer
 
Par atsevišķu maksu ir iespēja piedalīties jebkura meistarklasē un iznomāt ūdens riteni.
Cenas:
• 2-vietīgs numurs – 150 eiro,
• 3-vietīgs numurs – 210 eiro.

Nometnes bērniem un pusaudžiem Latvijā

 

4 Comments

  1. Здравствуйте! Интересует поездка для 14 летнего ребёнка на июль .надо место забронировать в 2х местном номере,что ещё необходимо, справки и т.д?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.