Независимый эксперт

Neatkarīgais eksperts ir jaunā akcija mūsu mājas lapā, ar kuras palīdzību Jūs varat saņemt bezmaksas nodarbības Jūsu bērniem.Mēs piedāvājam mammas ar bērniem apmeklēt bezmaksas pulciņus, sporta sekcijas vai bērnu pasākumus,un izteikt savu viedokli, vai jums tas patīkvai nē. Jums būs nepieciešams uzņemt video un fotografēt. Tātad jums ir nepieciešams, lai līdzi būdu fotokamera.
Kā piedalīties akcijā:
Lai piedalītos jums ir nepieciešams aizpildīt formu,u tiklīdz būs pieteikums ekspertam Jūsu rajonā,mēs Jūms paziņosim un sarunāsim par laiku.
Uzmanību!Visas Jūsu nosūtītas anketas,būsu pieejamas mūsu mājas lapā sadaļā:neatkarīgi eksperti.Organizatori izvēlēsies piemērotākas un interesantākas anketas,tāpēc,lūdzu,rakstīt pilnu informāciju.Varat pievienot fotgrāfijas.ja Jūs gribat pievienot fotogrāfijas ar mazuli,lūdzu sūtiet to uz e-pastu roditeljam.lv@gmail.com.Visi atsūtītie videoklipi vispirms tiks augšupielādēti YouTube,un pēc tam pievienoti mūsu mājas lapā.Kontaktinformācija (tālruņa numurs un e-pasts) būs pieejams tikai vietnes roditeljam.lv.administratoriem.
Ja Jūs esat organizators un vēlaties uzaicināt ekspertu, sazinieties ar mums pa e-mailu: innasablinska@gmail.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.